Facebook Twitter VimeoMini Macera :

Facebookta Paylaş
Tweetle
Mini Macera, doğa içinde sınır tanımadan yürümek ve koşmak isteyenler için idealdir.
Macera Yarışları ve doğada yön bulma-oryantiring sporlarına giriş için önerilir.
Çekmeköy Belediyesi'nin ormanların rekreatif kullanımı vizyonu ile daha fazla vatandaşımızı Çekmeköy ormanlarına çekmek için eklenmiştir.
İki nokta arasında takımlar istediği gibi koşabilir, yürüyebilir. yolda, patikada, arazide ve arzu ederlerse sık ormanda ilerleyebilirler. İyi koşmak yetmez, takım dayanışması, beraberlik ruhu öne çıkar.

Skor toplama tipi oryantiring yarışı. 2 ayrı harita ile, isteyenlerin hızlı kısa bir etkinlik yapabildiği, kendini geliştirmek isteyenlerin doğada uzun bir gün geçirebileceği giriş seviyesi parkurdur. Koşmak ve yürümek için amacınız olacak: Hedefleri bulup olabildiğince çok puan toplamak. Her fiziksel seviyeye uygun, macera sporları ile tanışmak isteyenlere uygundur. Takımlar herhangi bir cinsiyet kombinasyonu ile oluşturulabilir.
Disiplinler; Patika Koşusu-trekking, Harita okuma ve oryantiring (1/25 000 ve 1/10:000 ölçekli haritalar)Her birinde en az 5 takım olur ise; Erkek-Erkek (EE) ve Miks (EK-KK) şeklinde iki kürsü tasnifi yapılacaktır.

Macera Yarışı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

KURABİYE YARIŞI 2011 FULLHD from MCR Racesetter on Vimeo.Kayıt Olmak İçin Tıklayın!Kayıt Olmak İçin Tıklayın!
Gönüllü Olun
Eğer yarışmacı t-shirt’ü giymeyecekseniz, gönüllü görevli olarak bu maceranın gerçekleşmesine destek olabilirsiniz. Gönüllü olmak için tıklayın
Foto Galeri
MAY
Kurabiye Macera Yarışları bir Macera Akademisi - Race Setter organizasyonudur.
© 2012 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım : Renkli Kare